Kolecki

Kolecki - Kolecki

KOLECKI ? to firma produkcyjna z ponad 3o letnim doświadczeniem na rynku europejskim. Ciągle zdobywana wiedza i praktyka pozwala nam tworzyć doskonałe rozwiązania dla sklepów i dla biur. Nasze produkty, spełniające życzenia nawet najbardziej  wymagających klientów, dostarczamy w krajach Europy Środkowej, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii.

  • Jan Kolecki ? Założyciel firmy
  • Konrad Kolecki ? Prezes zarządu
dopasowane <strong>rozwiązania</strong>

dopasowane rozwiązania

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu indywidualnych rozwiązań. Nasi inżynierowie uwzględniają wszystkie życzenia i wymagania przekazane przez Klienta. Przygotowujemy projekt, budujemy prototyp i oddajemy Klientowi do oceny i testu.

przygotowanie projektu
przygotowanie projektu
budowanie prototypu
budowanie prototypu
oddanie prototypu do testów i oceny
oddanie prototypu do testów i oceny
realizujemy zlecenie
realizujemy zlecenie

zaawansowana technologia

KOLECKI został zaproszony do pracy nad wysoko zaawansowanym technicznie projektem dla marketów spożywczych. We współpracy ze światowymi potentatami
Datalogic i Wincor Nixdorf opracowuje linię boksów kasowych z bardzo szybkim
skanowaniem, służących do obsługiwania trzech lub czterech Klientów jednocześnie bez udziału kasjera.
Po udanych próbach w marketach w Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Hiszpanii oraz Szwecji, linia jest postrzegana jako rewolucja w strefie kasowej.

gwarancja wsparcia

1.
Zapewniamy wsparcie naszym Klientom na każdym etapie współpracy.
2.
Doradzamy jak efektywnie zagospodarować dostępną przestrzeń korzystając często z niekonwencjonalnych rozwiązań.
3.
Nasze innowacyjne podejście do projektowania, pozwala na aranżację wnętrz w nowoczesnej i oryginalnej formie.

ergonomia

Wszystkie nasze produkty cechuje ergonomia, skupiająca się na zdrowiu i komforcie miejsca pracy. Tworzymy systemy przyjazne dla użytkownika, gwarantujące wysoką funkcjonalność wyrobów.

+ design

Dbamy, aby oferowane przez nas produkty wyróżniały się na rynku wysokim standardem i designem. W tym celu współpracujemy z młodymi, zdolnymi projektantami śledzącymi trendy, inspirujące do kreowania oryginalnych, nowoczesnych idei i rozwiązań.

= jakość

Składnikami sukcesu naszej firmy jest ergonomia i dobre wzornictwo, tworzące wspólnie wysoką jakość oferowanych przez nas produktów.

rozwój produktu

Jednym z głównych elementów sukcesu firmy KOLECKI jest kreatywność w zespole. Żeby zarażać nią innych, musimy cały czas rozwijać własną! Dlatego nasz zespół to prawdziwa interdyscyplinarna grupa osób, które nieustannie się inspirują i pobudzają do szukania nowych rozwiązań. Nasi specjaliści posługując się wiedzą z zakresu designu, ergonomii, technologii, produkcji i montażu sprawiają, że nasze produkty są jeszcze bardziej wyjątkowe. Wiemy, że ludzie, których zatrudniamy decydują o sile naszej firmy. Wierzymy, że działając wspólnie, w oparciu o wzajemne zaufanie ? tworzymy więcej.
zespół <strong>ekspertów z pasją</strong>

zespół ekspertów z pasją

Podstawą naszych wieloletnich sukcesów we współpracy z wiodącymi sieciami handlowymi jest ciągłe zaangażowanie w rozwój projektów. Dokładamy wszelkich starań, by do naszego Klienta trafił produkt najwyższej jakości. Zwracamy uwagę na każdy detal, od etapu koncepcji aż po realizację. Nasi specjaliści dbają o projekt począwszy od idei aż do jego ukończenia. Siłą napędową naszego rozwoju jest ciągłe poszukiwanie doskonałych rozwiązań. Codziennie tworzymy innowacyjne projekty oparte na własnych pomysłach i patentach.

Konrad Kolecki

Chairman of the Board

Pasja: Kolarstwo szosowe
konrad@kolecki.pl
tel. 111-222-333

Agata Mańczak

Designer

Leider ist der Eintrag nur auf Polnisch verfügbar.

Joanna Bernat

Stanowisko?

Leider ist der Eintrag nur auf Polnisch verfügbar.

Elżbieta Bartkowiak

Specjalista ds Finansów

Leider ist der Eintrag nur auf Polnisch verfügbar.

Krystian (Polski) Starosta

(Polski) Konstruktor

Leider ist der Eintrag nur auf Polnisch verfügbar.