Kolecki

Kolecki - Kolecki

KOLECKI – to firma produkcyjna z ponad 3o letnim doświadczeniem na rynku europejskim. Ciągle zdobywana wiedza i praktyka pozwala nam tworzyć doskonałe rozwiązania dla sklepów i dla biur. Nasze produkty, spełniające życzenia nawet najbardziej  wymagających klientów, dostarczamy w krajach Europy Środkowej, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii.

  • Jan Kolecki – Założyciel firmy
  • Konrad Kolecki – Prezes zarządu
dopasowane <strong>rozwiązania</strong>

dopasowane rozwiązania

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu indywidualnych rozwiązań. Nasi inżynierowie uwzględniają wszystkie życzenia i wymagania przekazane przez Klienta. Przygotowujemy projekt, budujemy prototyp i oddajemy Klientowi do oceny i testu.

przygotowanie projektu
przygotowanie projektu
budowanie prototypu
budowanie prototypu
oddanie prototypu do testów i oceny
oddanie prototypu do testów i oceny
realizacja zlecenia
realizacja zlecenia

zaawansowana technologia

Firma KOLECKI została zaproszona do pracy nad wysoko zaawansowanym technicznie projektem dla marketów spożywczych. We współpracy ze światowymi potentatami Datalogic i Wincor Nixdorf opracowuje linię boksów kasowych z bardzo szybkim skanowaniem, służących do obsługiwania trzech lub czterech Klientów jednocześnie bez udziału kasjera. Po udanych próbach w marketach w Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Hiszpanii oraz Szwecji, linia jest postrzegana jako rewolucja w strefie kasowej.

gwarancja wsparcia

1.
Zapewniamy wsparcie naszym Klientom na każdym etapie współpracy.
2.
Doradzamy jak efektywnie zagospodarować dostępną przestrzeń korzystając często z niekonwencjonalnych rozwiązań.
3.
Nasze innowacyjne podejście do projektowania, pozwala na aranżację wnętrz w nowoczesnej i oryginalnej formie.

ergonomia

Wszystkie nasze produkty cechuje ergonomia, skupiająca się na zdrowiu i komforcie miejsca pracy. Tworzymy systemy przyjazne dla użytkownika, gwarantujące wysoką funkcjonalność wyrobów.

+ design

Dbamy, aby nasze produkty wyróżniały się wysokim standardem i designem. Nasze wzornictwo jest efektem pracy młodych projektantów śledzących trendy, inspirujące do kreowania oryginalnych, nowoczesnych idei i rozwiązań

= jakość

Składnikami sukcesu naszej firmy jest ergonomia i dobre wzornictwo, tworzące wspólnie wysoką jakość oferowanych przez nas produktów.

rozwój produktu

Podstawą naszych wieloletnich sukcesów we współpracy z wiodącymi sieciami handlowymi jest ciągłe zaangażowanie w rozwój projektów. Dokładamy wszelkich starań, by do naszego Klienta trafił produkt najwyższej jakości. Zwracamy uwagę na każdy detal, od etapu koncepcji aż po realizację. Nasi specjaliści dbają o projekt począwszy od idei aż do jego ukończenia. Siłą napędową naszego rozwoju jest ciągłe poszukiwanie doskonałych rozwiązań. Codziennie tworzymy innowacyjne projekty oparte na własnych pomysłach i patentach.
zespół <strong>ekspertów z pasją</strong>

zespół ekspertów z pasją

Jednym z głównych elementów sukcesu firmy KOLECKI jest kreatywność w zespole. Żeby zarażać nią innych, musimy cały czas rozwijać własną! Dlatego nasz zespół to prawdziwa interdyscyplinarna grupa osób, które nieustannie się inspirują i pobudzają do szukania nowych rozwiązań. Nasi specjaliści posługując się wiedzą z zakresu designu, ergonomii, technologii, produkcji i montażu sprawiają, że nasze produkty są jeszcze bardziej wyjątkowe. Wiemy, że ludzie, których zatrudniamy decydują o sile naszej firmy. Wierzymy, że działając wspólnie, w oparciu o wzajemne zaufanie ? TWORZYMY WIĘCEJ.

Konrad Kolecki

Prezes Zarządu

Pasja: Kolarstwo szosowe

Agata Mańczak

Designer

Pasja: Design sketching

Joanna Bernat

Specjalista ds Zarządzania Procesem Produkcji

Pasja:  Sport i podróże

Elżbieta Bartkowiak

Specjalista ds Finansów

Pasja: Pielęgnacja roślin

Krystian Starosta

Konstruktor

Pasja: Auto Detailing i mechanika samochodowa